Titles you rated
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hi My SweetheartRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- WORKING'!!Rated ★ 5.0
GosickRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0