Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
ContactRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5