Movies
Ratings
203
TranscendenceRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 5.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0