Movies
Ratings
127
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0