Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
All the Bright PlacesRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5