Movies
Ratings
352
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.5