Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
FallRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5