Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
From Season 1Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0