Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 4.5
The Night of the WitnessRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
Hush!Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Night FlightRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
The CatRated ★ 2.0
WildeRated ★ 3.5- Tittilibou Mr.MandingRated ★ 4.5
- Love Is ProteinRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5