Movies
Ratings
205
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.5
The ProtectorRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 2.0
The Doll MasterRated ★ 2.0