Movies
Ratings
94
X-MenRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0