Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0