Series
Ratings
41
Flower of EvilRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
The CursedRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5