Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5