Titles you rated
UnlockedRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Earning Pocket MoneyRated ★ 2.0
- On Seeing the 100% Perfect GirlRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- ASMRRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0- TwentyRated ★ 3.0