Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sporty SistersRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5