Movies
Ratings
344
Flushed AwayRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0