Movies
Ratings
181
SecretRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.0