Titles you rated
My Dear CatRated ★ 0.5
Endless LoveRated ★ 0.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 0.5
Empire of GoldRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 0.5
One Warm WordRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0