Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0