Movies
Ratings
451
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The RuinsRated ★ 3.0
The SquareRated ★ 4.0
Norwegian WoodRated ★ 0.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 4.0
ContactRated ★ 2.5