Movies
Ratings
73
The SmurfsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
ManholeRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5