Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0