Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Saiyuki GaidenRated ★ 4.0- Burn! Top StrikerRated ★ 3.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- ふしぎ遊戯Rated ★ 3.5
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0- Dexter's Lab Ego Trip SpecialRated ★ 3.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Sailor Moon Crystal Season IRated ★ 3.5