Titles you rated
AliensRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.5