Titles you rated
- Good PartnerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
BondingRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Once Upon a Time... Happily Never AfterRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 5.0
Temptation IslandRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
PossessionsRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 4.5
SpecialRated ★ 3.5