Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0