Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Something About 1%Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5