Titles you rated
MantisRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 2.5
No TomorrowRated ★ 1.0
BossRated ★ 2.0
AzoomaRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5- Home Sweet HomeRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0