Movies
Ratings
331 Blue ValentineRated ★ 4.0 Blue ValentineRated ★ 4.0
 FractureRated ★ 4.0 FractureRated ★ 4.0
 Half NelsonRated ★ 4.5 Half NelsonRated ★ 4.5
 Lost RiverRated ★ 4.0 Lost RiverRated ★ 4.0
 Song to SongRated ★ 4.0 Song to SongRated ★ 4.0
 Rain ManRated ★ 4.0 Rain ManRated ★ 4.0
 JarheadRated ★ 3.5 JarheadRated ★ 3.5
 Me Before YouRated ★ 3.5 Me Before YouRated ★ 3.5
 The River WhyRated ★ 2.5 The River WhyRated ★ 2.5
 ExposedRated ★ 1.5 ExposedRated ★ 1.5
 The InformersRated ★ 2.0 The InformersRated ★ 2.0
 The Adderall DiariesRated ★ 3.0 The Adderall DiariesRated ★ 3.0
 A Perfect GetawayRated ★ 4.0 A Perfect GetawayRated ★ 4.0
 SyrupRated ★ 3.0 SyrupRated ★ 3.0
 Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5 Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
 Lars and the Real GirlRated ★ 3.5 Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
 Eye in the SkyRated ★ 4.0 Eye in the SkyRated ★ 4.0
 Fathers and DaughtersRated ★ 2.5 Fathers and DaughtersRated ★ 2.5
 Elvis & NixonRated ★ 3.0 Elvis & NixonRated ★ 3.0
 The Nice GuysRated ★ 3.5 The Nice GuysRated ★ 3.5