Series
Ratings
1071
Dragon's DogmaRated ★ 2.5
The Water MagicianRated ★ 2.5
Betrothed to my Sister's ExRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
Isekai QuartetRated ★ 2.5
Apocalypse Bringer MynoghraRated ★ 3.0
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 2.5
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 1.5
I'll Become a Villainess That Will Go Down in History: The More of a Villainess I Become, the More the Prince will Dote on MeRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
The Lady Blessed by the Gorilla God is Adored by the Royal KnightsRated ★ 2.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 1.5
Unnamed MemoryRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
ArteRated ★ 3.5