Series
Ratings
26- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5