Titles you rated
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0