Movies
Ratings
73
The TerminatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0