Series
Ratings
15
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5