Movies
Ratings
52
Notting HillRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
Man of WillRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5