Movies
Ratings
1457
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
HereticRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0