Movies
Ratings
62
Tidal WaveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5- One Sunny DayRated ★ 4.5
One DayRated ★ 0.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.5