Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0