Movies
Ratings
228
Extreme JobRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5