Titles you rated
A Melody to RememberRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0