Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
Run, Jang MiRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 2.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 1.5
Glorious DayRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5