Movies
Ratings
52
Step Up 3DRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0