Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5