Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0