Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
ManhattanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 2.0