Titles you rated
LostRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0