Titles you rated
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0