Titles you rated
BigRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5