Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Ramyeon Kkondae Season 5Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Sex/LifeRated ★ 2.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
CelebrityRated ★ 1.0
Risqué Business: JapanRated ★ 1.0